Iegādājoties suņu aksesuārus ir jārēķinās ar dažādām aksesuāru materiālu īpašībām. Un kamēr biotēna īpašības ir lieliskas, to savienojošiem bleķīšiem ir savas īpatnības.
Kā jau daudzi no jums zina, melns metāls neeksistē tirgū, tāpēc izvēloties melnas sprādzes un riņķus jāņem vērā, ka melnā krāsa ar laiku nāks nost, īpaši no riņķiem, kuriem ir vislielākā berze.
Laba izvēle ir dzelzs sprādzes, kas pārklātas ar niķeļa pārklājumu, bet noberžoties pārklājumam pastāv iespēja, ka pēc lielas saskarsmes ar ūdeni, īpaši sālsūdeni, metāli var sākt rūsēt.
Nerūsējošais tērauds? Dārgāks, bet uzticamāks materiāls. Bet arī ne bez mīnusiem, jo pastāv iespēja, ka uz konkrētām biotēna krāsām būs redzama pelēka līnija sprādzei berzējoties pret materiālu.
Misiņa sprādzes jeb zelta krāsas sprādzes kā jau misiņš, ar savām īpašībām. Ļoti skaists, izturīgs materiāls, bet jāņem vērā, ja izvēlies gaišu biotēna toni, misiņš saskarsmē ar ūdeni, īpaši sālsūdeni sāk korozēt, kas var rezultēties ar dzelteniem pleķiem uz materiāla, kurus nebūs iespējams nomazgāt ar fairy vien. Šos pleķus būs iespējams notīrīt ar VD-40.
Vecmisiņš jeb antique brass ir cinka sprādze ar krāsas pārklājumu. Šī sprādze ir pierādījusi krāsas noturību un materiālu nekrāso. Pagaidām tikai labas atsauksmes.
Elegantais rozzelts mani arī ir patīkami pārsteidzis ar bružāšanos, bet krāsas nezaudēšanu. Arī šī sprādze, protams, ir krāsota.
Kopsavilkumā, izvēloties īstu, tīru metālu sprādzes jāņem vērā to īpašības. Izvēloties krāsotas sprādzes, jārēķinās ar krāsas noturību un iespējamu nobružāšanos.
Comments